Dzień świętego Walentego coraz bliżej i nic dziwnego, że ostatnio daje się zauważyć coraz więcej prac w tym temacie. Dzisiejsza moja inspiracja dla Zielonych Kotów to kolejna propozycja z tej okazji. Dwie walentynkowe karteczki z wykorzystaniem jednego, zabawnego stempla. A dla przypomnienia zestaw z zeszłego roku.

walentynkowa karteczki z kolorowanym stemplem
walentynkowa karteczki z kolorowanym stemplem

W całości stempel przedstawia dwa zwierzaczki naprzeciwko siebie, jednak postanowiłam je rozdzielić. Na każdym tagu odbiłam po jednym zwierzaczku maskując niepotrzebne elementy i pokolorowałam kredkami. Wybrałam brązy i mocne czerwienie. Przyznam, że kredki to mój ulubiony sposób na kolorowanie stempli.

Do przygotowania tła wykorzystałam maskę AB Studio i tusz Distress. Wytuszowałam nieregularne pasy maski i dodatkowo obrysowałam czarnym cienkopisem. Dodałam napis i jeszcze kilka kleksów również za pomocą stempla. Do przygotowanych tagów zamontowałam nitownicą oczka i dodałam sznureczki. Gotowe tagi przykleiłam na taśmie dystansowej.

walentynkowa karteczki z kolorowanym stemplem
stemple kolorowane kredkami
stemple kolorowane kredkami
stemple kolorowane kredkami

Mam nadzieję, że te proste, zabawne, walentynkowe karteczki przypadną wam do gustu 🙂

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Aleksandra

3 thoughts on “Walentynkowe karteczki.”

  1. Cudne!!!
    Przywędrowałam tu z Zielonych Kotów zachwycona dokładnie tymi karteczkami. Zwiedzam sobie, oglądam i tylko wzdycham… ten styl, który tak mnie zachwyca, jest dla mnie nieosiągalny 😀 Ten cudowny ład… ech 😉

      1. Aj, bo to chyba jest związane z wnętrzem człowieka – jak się jest niespokojnym duchem, to trudno ład osiągnąć tak w środku jak i na papierze ;)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *