Od grudnia z ogromną radością będę inspirować moimi pracami jako nowy członek zespołu projektowego Zielone Koty. Mam nadzieję, że moje propozycje przypadną do gustu czytelnikom bloga.

Rozśpiewani kolędnicy.

Moja pierwsza inspiracja to prosta dekoracja świąteczna stworzona z myślą o najmłodszych. Lekka, radosna i przy tym bardzo prosta do wykonania, z powodzeniem można ją zrobić razem z dziećmi. Może i będzie nieco bałaganu jednak radość w oczach dzieci jest bezcenna. Moja propozycja to kolędnicy ale tym sposobem można równie dobrze wykonać skrzaty, bałwanki czy mikołajki.

Jako bazę wykorzystałam drewniane domki dobrze wszystkim znane. Dodatkowo użyłam farb i tekturkę falistą która fajnie imituje ściągacze czapeczek małych, śpiewających kolędników.

Kolednicy-dekoracja-swiateczna-dla-dzieci

Kolednicy-dekoracja-swiateczna-dla-dzieci

Domki pomalowałam na biało i przeszlifowałam papierem ściernym. Dolne części mocniej, chciałam by rysunek drewna był widoczny. Reszta to po prostu wycięte i pomalowane elementy z papieru. Falista tekturka jest miękka więc lepiej podkleić ją jakimś grubszym papierem np okładka bloku.

Kolednicy-dekoracja-swiateczna-dla-dzieci

Elementy dekoracji dokleiłam według planu a na koniec dodałam odrobinę mikrokuleki pasty Hevy Body na czapki kolędników, saneczki i małą choinkę. Odrobina śniegu w zimowych pracach rzecz obowiązkowa ? .

Kolednicy-dekoracja-swiateczna-dla-dzieci

Prace dedykowane dzieciom to zawsze wdzięczny temat. Mam nadzieję że i u Was wywołują uśmiech na twarzy.

Kolednicy-dekoracja-swiateczna-dla-dzieci

Produkty których użyłam pochodzą ze slepu Zielone Koty a szczegółowy wykaz znajdziecie tutaj.

 Pozdrawiam serdecznie ?

Aleksandra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *