Dzisiaj kolejna inspiracja dla Zielone Koty, a że kończy się lato i powietrzu czuć już jesień to inspiracja już jesienna. Mam nadzieję, że tegoroczna jesień okaże się tą złotą polską jesienią w pełni tego słowa znaczeniu, a pogoda pozwoli nam cieszyć się tą piękną porą roku.
Minimalistyczna kartka na powitanie jesieni. Niewiele w niej barw typowych dla tej pory roku, za to mnóstwo złota. Do wykonania wykorzystałam bazę craftową z Rzeczy z Papieru, z papieru craftowego wykrojnikiem wycięłam liść i nieco przyciemniłam go. Nałożyłam cienką warstwę kleju do złoceń, tworząc nieregularne plamy. Odczekałam chwilę, by klej nieco przesechł i nałożyłam płatki złota. Podobne przygotowałam tekturkę falistą. Kilka złotych kleksów powstało z pomocą stempla. Stemplem wykonałam też gazetowe napisy. Dodatkowo przed przyklejeniem liścia wytuszowałam nieco to miejsce.

Jesienna kartka w złocie
Liść pokryty płatkami złota - główny element dekoracyjny jesiennej kartki
Liść pokryty płatkami złota w zbliżeniu - główny element dekoracyjny jesiennej kartki
Elementy kartki pokryte płatkami złota
Jesienna kartka w złocie

Mam nadzieję, że ta jesienna kartka cała w złocie spodoba się Wam, a może nawet skłoni do używania złoceń w Waszych pracach. Daje świetne efekty. Tradycyjnie pełna lista produktów, które wykorzystałam do wykonania tej kartki na stronie Zielonych Kotów.

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Aleksandra

2 thoughts on “Jesienna kartka w złocie.”

  1. Piękna! Bardzo lubię takie niedoklejone, odstające elementy -dodają przestrzenności pracy 🙂
    Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *