Dzień Matki już za kilka dni i z tej okazji proponuję dzisiaj kartkę z bukietem kolorowych kwiatów dla mamy. Do stworzenia tego bukietu wykorzystałam piękną kolekcję ’Never never land’  AB Studio. Kolekcja jest pełna kolorowych kwiatów i całe mnóstwo elementów do wycinania.

Nigdy nie przepadałam za wycinaniem, sprawiało mi sporą trudność i nigdy nie byłam zadowolona z efektu końcowego. Wystarczyło jednak zainwestować w porządne nożyczki, by wycinanie stało się prawdziwą przyjemnością. Jeżeli lubisz i dużo wycinasz, to naprawdę warto zainwestować w dobry sprzęt.

Kartka na Dzień Matki z bukietem kwiatów.
Bukiet kwiatów układany warstwowo w zbliżeniu

Przed wklejeniem bukietu, dodałam delikatne tło wykorzystując stempel. W zaplanowanym miejscu nałożyłam wzór kropli metodą embossingu na gorąco. Użyłam białego pudru do embossingu i na koniec lekko wytuszowałam beżowo żółtym tuszem. Dzięki temu krople są  jedynie delikatnie zaznaczone, a dodatkowo subtelnie połyskują. Na przygotowane tło przykleiłam kwiaty.

Przygotowanie tła pod bukietem kwiatów.
Przygotowanie tła pod bukietem kwiatów.
Kartka na Dzień Matki z bukietem kwiatów

Mam nadzieję, że spodobała się Wam ta pełna koloru i optymizmu kartka dla mamy. Tutaj kartka na Dzień Matki z zeszłego roku dla przypomnienia. A tutaj z kolei, znajdziecie pełną listę produktów, które wykorzystałam.

Pozdrawiam 🙂

Aleksandra

2 thoughts on “Kartka dla mamy z bukietem kwiatów.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *