Męska kartka dla piłkarza to kolejna inspiracja dla Zielonych Kotów. Początkiem marca świętujemy co prawda Dzień Kobiet, jednak dzisiaj, dość przekornie inspiruję bardzo po męsku. Moja inspiracja to prezent dla młodego mężczyzny, zapalonego piłkarza z wielkimi marzeniami.

Męska kartka dla piłkarza.

Ograniczyłam ilość kolorów do minimum. Kolory to głównie czerń i biel nawiązujące do kolorów samej piłki. Ten mocny kontrast podkreśla jednocześnie dynamikę tej sportowej gry. Sześciokątne ozdobniki kartki rozsypane w tle nawiązują z kolei do kształtu elementów składowych piłki nożnej.

zbliżenie na elementy karty
Sylwetka piłkarza w centrum kartki

W centrum oczywiście piłkarz. Jednolicie czarnej sylwetce białym markerem dodałam jedynie białe pasy na getrach piłkarskich. W czarno białe paski jest również przewiązana górą wstążka. Jako tło wykorzystałam papier w delikatną, szaro zieloną kratę. Podobny odcień zieleni znalazł się również w kilku dodatkach. Stempel z napisem to jedna z ostatnich nowości sklepu Zielone Koty od AB Studio Aga Baraniak. Dużym atutem stempli AB Studio jest to, że są gumowe. Zwłaszcza przy stemplach z napisami ma to duże znaczenie. Nawet drobne litery są wyraźne.

Życzenia na męskiej kartce - zbliżenie
Męska kartka dla piłkarza.

Listę produktów wykorzystanych w tej kartce znajdziecie tutaj.

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Aleksandra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *