W cyklu wspominajki pragnę pokazać obrazek z ramką 3D jaką robiłam jeszcze w zeszłym roku na specjalne zamówienie z okazji chrztu maleńkiej dziewczynki. Mimo że są pracochłonne, to jednak bardzo lubię te obrazki. Nie tyle metryczki, co właśnie tego rodzaju obrazki.

obrazek z ramką 3D dla dziewczynki
obrazek z ramką 3D dla dziewczynki

Bazę obrazka z ramką zrobiłam według tego kursu.  Tutaj dodałam passe- partout i dopasowałam odpowiednio wymiary . To naprawdę proste. Wymaga jedynie  w miarę dokładnego cięcia, by ramka ładnie się złożyła.

Obrazek dodatkowo wzmocniłam beermatą. Jest lekki, sztywny, a wszystkie kąty ramki trzymają kąt prosty. Z tyłu zrobiłam uchwyty na ozdobny sznureczek, więc nadaje się również do powieszenia.

obrazek z ramką 3D uchwyt do zawieszenia

Teraz pojawia się pytanie – jak to jest zapakowane? Przede wszystkim oczywiście koperta przestrzenna, a raczej pudełeczko. W środku ruchoma kieszonka, w której znajduje się karta z życzeniami.

obrazek z ramką 3D dla dziewczynki z kopertą
poakowanie obrazka z kieszonką na kartę

W pudełeczkach zawsze montuję tasiemkę, która ułatwia wyciąganie zawartości. Tasiemka podnosi kieszonkę i pomaga w łatwy sposób wyjąć i obrazek i kartę.

obrazek z ramką 3D dla dziewczynki

Tak zapakowany obrazek z ramką może być ciekawą alternatywą dla zwykłej kartki czy popularnych obecnie metryczek.

obrazek z ramką 3D dla dziewczynki

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Aleksandra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *