Moja najnowsza inspiracja dla Zielonych Kotów to kartka gratulacyjna dla młodej autorki z okazji wydania jej książki. Zależało mi, by głównym elementem dekoracyjnym było po prostu pióro.

Komplet gratulacyjny, kartka z pudełkiem z piórem jako głównym elementem dekoracyjnym.
Komplet gratulacyjny dla młodej autorki z okazji wydania jej książki.

Pudełko do zapakowania kartki ozdobiłam bardzo podobnie jak kartkę. I chociaż komplet jest prezentem dla kobiety, zrezygnowałam z kwiatów i romantycznych dodatków. Powstał minimalistyczny, elegancki zestaw, gdzie pióro jako główna ozdoba podkreśla wagę tego wydarzenia. 

Pióro jako główny element dekoracji kartki

Zdecydowałam, że baza na kartkę i pudełko będzie z papieru typu kraft, oczywiście z „Rzeczy z papieru”. Do ozdoby kompletu wykorzystałam papier z kolekcji Tiny Miracle, który pięknie się komponuje z brązowym kolorem bazy. Dołożyłam jeszcze odrobinę brązowych paseczków z ostatnich nowości Galerii Papieru „Na jagody”, a biel to mój ulubiony papier z bloku Happy Color. Jest rzeczywiście biały i gładki, a dodatkowo o wysokiej gramaturze ( 300g ). Same plusy 🙂 Papier częściowo pomalowałam złotą akwarelą, która daje delikatną złotą poświatę. Tą samą farbkę nałożyłam też częściowo na wykorzystany papier kraftowy. Do wykonania kleksów użyłam stempli.

Komplet gratulacyjny, kartka z pudełkiem z piórem jako głównym elementem dekoracyjnym.

W środku kartka jest również minimalistyczna, jednak z wymownym cytatem. Z kolei w pudełku, zwyczajowo dołożyłam tasiemkę z małym uchwytem, by ułatwić wyjęcie kartki.

Minimalistyczny środek kartki gratulacyjnej gotowy na wpisanie życzeń
Komplet gratulacyjny, kartka z pudełkiem z piórem jako głównym elementem dekoracyjnym.

Lista produktów wykorzystanych do wykonania tego kompletu znajdziecie w poście na blogu Zielonych Kotów.

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Aleksandra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *